Loading...
Apie mus

Gėlių namai Magnolija -Tavo naujas pasirinkimas Šiauliuose!

 

 

 

 Gėlių namai Magnolija turi misiją –  mes norime užpildyti kiekvieno kliento veidą šypsena, akis spalvų įvairove, o širdį – džiugesiu. Juk taip lengva nebyliai pasakyti myliu per gėlių puokštę!

Magnolijos parduotuvėje turime ir interjero detalių, helio balionų, žvakių, vazų, vazoninių augalų bei kitų lydinčių prekių. Su laiku asortimentas tik didės, tikimės  pasiūlyti Jums tai, ko ieškote. 
Stipriausia mūsų specializacijos pusė –  skintos gėlės iš viso pasaulio! Labai stengsimės Jus nuolat stebinti jų įvairove, šviežumu bei visada nemokamu pristatymu Šiaulių mieste.

 Užsisakykite iš anksto į namus, ofisą ar šventės vietą, nustebinkite bet kokia proga savo artimą!

Gėlių Namai Magnolija – naujausios gėlių tendencijos Šiauliuose!

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti naujus Gėlių Namus Šiauliuose. Nors mūsų Namai visiškai nauji ir ką tik atsidarę, mes gėlių rinkoje esame ne naujokai, o veteranai. Ilgiau nei du dešimtmečius importuojame gėles į Lietuvą iš didžiausių Pasaulio gėlių ūkių Europoje, Afrikoje, Lotynų Amerikoje. Ilgalaikis bendradarbiavimas ir nenutrūkstama tiekimo grandinė mums suteikia galimybę pasiūlyti aukščiausios kokybes gėles už itin palankią kainą.

„Magnolija“ floristės reguliariai kelia kvalifikaciją stažuotėse Lietuvoje bei užsienyje ir nekantrauja Jums pristatyti naujausias gėlių tendencijas.

Gėlių pasiūla fizinėje parduotuvėje papildoma kiekvieną dieną, tad mes Jums pažadame šviežumą bei kokybę.

 

 

 

Susisiekite

Parduotuvė Tilžės 26, Šiauliai
info@magnolija.lt
Skambinkite +37069995594
Navigacija
×